vrijdag 29 januari 2016

Doe-Dagen

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Tijdens de week van 25 tot 29 januari kwamen de zesdeklassers van de basisscholen uit Wetteren en omstreken op bezoek op onze school. Zij werden vriendelijk onthaald door de leerkrachten en de leerlingen van het eerste jaar. Zij kregen van onze eerstejaars uitleg over het leven op onze school aan de hand van een panelgesprek en een powerpoint met foto’s van de activiteiten voor de 1ste graad. Voor elke studierichting werd een specifieke lesactiviteit georganiseerd waaraan de zesdeklassers deelnamen: zo stond er een kooksessie, een verzorgingsactiviteit, een les etalage en inpakken en een les programmeren op het programma. Schoolboeken, notities en eigen werkjes konden worden ingekeken en bewonderd. Er werd van elke klas ook een leuke groepsfoto gemaakt die ze als souvenir meekregen naar huis.

Klik hier om enkele sfeerbeelden te bekijken.

Gelezen: 1091 keer