woensdag 05 november 2014

Voetbalploeg Sint-Jozef moet zijn meerdere erkennen ...

Beoordeel dit item
(1 Stem)
voetbalploeg Sint-Jozef voetbalploeg Sint-Jozef

Woensdag 5 november nam onze school het op tegen K.A. Aalst. Met een sterk gehavende ploeg (6 basisspelers waren gekwetst of konden niet meespelen!!!) was het een beetje David tegen Goliath. De regerende provinciale kampioen was bijzonder efficiënt en kon rekenen op enkele sterke voetballers. Ondanks dat onze leerlingen bijzonder veel inzet toonden en Kenny De Rocker een schitterende doelman was, keek onze ploeg tegen een 3-0 achterstand aan bij de rust.

Na de rust en met een lichte gewijzigde opstelling ging het beter en konden we snel een doelpunt maken na een fantastische run van Mauro Cooman. Kort daarna maakten we zelfs bijna de aansluitingstreffer. Hierop zette KA Aalst een tandje bij. Bij gebrek aan wisselspelers begon het fysieke aspect door te wegen en was de 6-1 eindstand een feit. 

LO-leerkrachten Lander De Meyer en Renaat Demeter bedanken de spelers voor hun inzet, motivatie en teamspirit. Zeker ook Demolli Zeqir en Unusyan Taron om de ploeg te vervolledigen.  

De volgende SVS voetbalwedstrijd wordt gespeeld tegen Sint-Jozef Klein-Seminarie Sint-Niklaas op woensdag 12 november.

Klik hier voor enkele foto's.

Gelezen: 1303 keer
Getagged onder