zondag 25 mei 2014

Winnaars talenparcours

Beoordeel dit item
(2 stemmen)

Op onze opendeurdag konden bezoekers het talenparcours van onze school volgen: een talig reisje doorheen België, Groot-Brittannië, Frankrijk en Duitsland met doe- en denkopdrachten in en over de vier talen die op onze school gegeven worden.

Alle deelnemers kregen als beloning wat typische zoetigheden, maar er waren ook 4 hoofdprijzen om uit te delen. Een onschuldige hand trok deze 4 winnaars uit:

Silke Moerenhout - Nico Van Daele - Lins Timperman - Wouter Van Parys.

Zij mogen hun prijs komen afhalen op het secretariaat van de school!

Spellingkampioen

Vlgones een ozndrdeekok op een Eglnese uvinretsiet mkaat het niet uit in wlkee vloogdre de letteers in een wrood saatn, het einge wat blegnaijrk is, is dat de eretse en de ltaatse ltteer op de jiutse patals saatn. De rset van de letteers mgoen wllikueirg gpletaatst wdoren en je knut vrelvogens gwoeon lzeen wat er saatt.

En toch hebben we voor de eerste keer een Spellingkampioen op school.

Proficiat aan Frans De Visscher uit 6ST. De tweede en derde plaats waren voor Delphine Matthys 5 GWW en Laurien Van Caelenbergh uit 6 GWW.

Gelezen: 1066 keer