woensdag 05 februari 2014

Schoolvoetbalploeg strandt op zucht van finale!

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Op woensdag 5 februari 2014 speelde onze (scholieren) voetbalploeg de 1/2 finale tegen Don Boscocollege Zwijnaarde. Een gemotiveerde en voltallige ploeg stond paraat om het beste van zichzelf te geven. In tegenstelling tot de andere wedstrijden misten onze spelers de start niet en konden snel in de eerste helft scoren. Tot de rust werd deze stand behouden. Vroeg in de tweede helft werd een doelpunt voor SJI afgekeurd door buitenspel en misten we een reuzekans. Dit was het signaal voor het Don Boscocollege om de druk op te voeren en dit leidde tot twee doelpunten kort na elkaar. Onze spelers kraakten echter niet en met nog slechts 8 minuten te gaan maakten ze de gelijkmaker: 2-2! De vreugde was enorm groot en iedereen maakte zich al op voor de penalty's. Maar in één van de laatste minuten sloeg het noodlot toe: 3-2. De verslagenheid was nog groter dan de euforie enkele minuten geleden. Het gezegde 'winst en verlies liggen dicht bij elkaar' was de bittere realiteit. Onze schoolvoetbalploeg mag met opgeheven hoofd het veld verlaten en troost vinden dat ze de finale op een zucht gemist hebben. Toch wil LO-leerkracht R. Demeter, aan iedere speler een dikke proficiat geven niet alleen voor hun sportieve prestatie, maar ook voor hun schitterende gedrevenheid en ploegmentaliteit!

Gelezen: 724 keer
Getagged onder